Comarch S.A.

O firmie

Comarch S.A.

Comarch to jedna z szybciej rozwijających się firm na arenie międzynarodowej, która zajmuje się między innymi wdrażaniem innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla różnorodnych przedsiębiorstw. Firma powstała w 1993 roku w Krakowie, a od 1999 roku jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Nieustanny rozwój i poszerzanie zasięgów sprawia, że Comarch wciąż otwarty jest na nowych pracowników. Czekają na nich obszary działalności związane z usługami, telekomunikacją, finansami, systemami ERP, IoT, e-zdrowiem, administracją publiczną czy przemysłem.

Z usług Comarch skorzystało kilkadziesiąt tysięcy światowych marek w ponad 100 krajach na 6 kontynentach m.in.: Allianz, Auchan, BNP Paribas Fortis, BP, Carrefour, Heathrow Airport, Heineken, ING czy LG U+, Orange, Telefónica, T-Mobile, Vodafone.

Corocznie firma inwestuje środki o wartości ok. 15 proc. przychodów  w projekty innowacyjne. W 2019 roku nakłady na prace R&D wyniosły 230 mln zł. Obecnie zatrudnia ponad 6 500 ekspertów, w ponad 90 biurach w ponad 30 krajach od Japonii i Australii, przez Europę aż po Brazylię i obie Ameryki.

Rekrutacja Comarch s.a.

Praca w Comarch

Comarch pomimo tego, że swoją główną siedzibę ma w Krakowie, prowadzi rekrutacje w największych polskich miastach. Aplikować mogą zarówno mieszkańcy Łodzi, Warszawy, Poznania, jak również Wrocławia, Gdańska, Białegostoku, Lublina czy Katowic. Firma może poszczycić się zdywersyfikowanym profilem. Dotyczy to zarówno samej działalności firmy, jak i ofert pracy stworzonych z myślą o kandydatach.

Do swoich zespołów poszukuje pasjonatów najnowszych technologii. Jeżeli jesteś osobą stawiająca na jakość, poszukującą nowych wyzwań, zaangażowaną i chętną do dalszego rozwoju, szuka właśnie Ciebie!

Kandydaci nie muszą być absolwentami informatyki lub telekomunikacji, żeby pracować w IT! Do różnych zespołów firma poszukuje również specjalistów z takich obszarów jak analityka, marketing i design, administracja czy handel i konsulting.

Każdy nowy pracownik otrzymuje również wsparcie oraz dostęp do różnorodnych szkoleń – ich plan zostaje dostosowany do indywidualnych potrzeb pracownika.

Dlaczego warto?

  1. Rozwój zawodowy w dynamicznym środowisku. Specjalistów Comarch czeka praca z globalnymi klientami oraz realizacja międzynarodowych projektów. Dziś – w świecie pogłębiającej się internacjonalizacji – zbieranie tego typu doświadczeń jest szczególnie cenne.
  2. Stabilna praca. Taką możliwość daje przede wszystkim wewnętrzne zróżnicowanie Comarch, gdzie ewentualne straty w jednym obszarze zostaną zniwelowane przez prężnie działanie innych sektorów.
  3. Nieustanne podnoszenie kwalifikacji. Nikt nie lubi stagnacji i poczucia skostnienia. Żyjemy w dynamicznie zmieniającym się świecie, nie możemy być więc obojętni na towarzyszące nam przeobrażenia. Comarch to firma, która oferuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, wiec tym bardziej wie, jak ważne jest zapewnianie dodatkowych możliwości rozwoju. Na pracowników czekają zatem nie tylko szkolenia. To właśnie za nimi kryją się także atrakcyjne propozycje awansów czy zmiany profilu zatrudnienia.

Oferty Pracy

Oferty Pracy COMARCH S.A.

Oferty staży COMARCH S.A.

Staż IT w Comarch – to największy tego typu program w Europie. Dajemy możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia na rynku pracy pod okiem profesjonalistów. Rekrutacja:  marzec – kwiecień 2022.

Staż UX/UI – młodzi adepci sztuki projektowania, których pasją jest design, mają okazję przez trzy miesiące zdobyć cenne doświadczenie pod okiem profesjonalistów. Rekrutacja:  marzec – kwiecień 2022.

Staż biznesowy w sektorze finansowym i ubezpieczeniowym – Podczas pięciomiesięcznego stażu weźmiesz udział projekcie skupiającym się na działaniach przedsprzedażowych, badaniach rynkowych oraz konsultingu. Dostosowując dni i godziny pracy do swoich zajęć na uczelni, poznasz techniki rozwijania nowych możliwości biznesowych na rynku finansowym! Rekrutacja trwa do połowy czerwca 2021. Lokalizacja: Warszawa.

Rekrutacja

Co zatem należy zrobić, by aplikować do Comarch?

Wystarczy wejść na stronę kariera.comarch.pl firmy i wysłać swoje CV! Każdy kandydat ma do wyboru dwie ścieżki. Pierwszą, czyli aplikację na dane stanowisko. Drugą, bardziej ogólną, w której wypełnia formularz aplikacyjny i w zależności od posiadanych umiejętności zostaje (po pozytywnym przejściu procesu rekrutacyjnego) przydzielony do odpowiedniego projektu związanego nie tylko z różnymi obszarami programowania, lecz także do innych zadań oscylujących wokół profilu firmy. W Comarch znaleźć można także oferty zatrudnienia dla inżynierów systemowych, analityków, konsultantów, handlowców, marketingowców, testerów czy pracowników działów administracyjnych.

Jeśli kandydat specjalizuje się w jednej, wąskiej dziedzinie, może aplikować na konkretne stanowisko. Na tej samej stronie karierowej można znaleźć bowiem oferty pracy, które są przyporządkowane bardzo wąskim obszarom i wiążą się z objęciem konkretnego stanowiska.

Etapy procesu rekrutacyjnego

Znajdź interesującą Cię ofertę pracy

Wypełnij i wyślij formularz aplikacyjny

Sprawdź skrzynkę mailową. Otrzymasz od nas potwierdzenie złożenia aplikacji

Jesteśmy w kontakcie!

Kontakt

Dane kontaktowe

Comarch S.A.

Kontakt w sprawie ofert pracy: praca@comarch.pl

Kontakt w sprawie stażu: staz@comarch.pl

Lokalizacje:

Siedziba Główna w Krakowie:
al. Jana Pawła II 39a
31-864 Kraków

Wrocław
budynek nr 5
ul. Długosza 2-6
51-162 Wrocław

Poznań
Biurowiec Pixel 4
ul. Grunwaldzka 186
60-166 Poznań