KRAKOWSKA MAPA AKADEMICKA

SHED Living Kraków

SHED Living Kraków

SHED Living Kraków to nowe, inspirujące miejsce do mieszkania dla studentów oraz młodych profesjonalistów. Od października 2023 będzie można zamieszkać w zupełnie nowych i nowocześnie urządzonych pokojach 1 i 2 osobowych. Compact Studio, Classic Twin Studio, a może duże Premium Twin Studio z pięknym widokiem?

Wynajmij jednen z 5 rodzajów pokojów w SHED Living Kraków i ciesz się nowoczesną przestrzenią życiową ze wszystkimi jej zaletami. Każdy pokój posiada wygodne łóżko, prywatny aneks kuchenny, biurko z krzesłem, szafę i prywatną łazienkę.

SHED Living Kraków to nie tylko dach nad głową! To bezpieczna przestrzeń, która kocha zmiany i wprowadza Cię w nowy etap Twojego życia! Stworzyliśmy miejsce, które jest idealne dla nowych doświadczeń, ekscytujących rozmów i niezliczonych nowych aktywności. Mamy fantastycznie wyposażone części wspólne jak pokój gier, siłownia, sala do jogi, przestrzenie co-workingowe, sala kinowa. A do tego doskonałą lokalizację, tuż przy Krakowskich Błoniach – stąd już tylko kilka kroków dzieli Cię od Twojej uczelni lub też najważniejszych punktów na mapie miasta.

OFERTA

CLASSIC STUDIO - POKÓJ JEDNOOSOBWY

Największe ze wszystkich “jedynek”, Classic Studio jest dokładnie takie, jak brzmi – klasyczne ale jednocześnie przytulne tak, aby czuć się w nim bardzo dobrze! Wystarczy, że przyniesiesz swoje niezbędne rzeczy, my zajmiemy się resztą! W pokoju znajdziesz duże, wygodne łóżko, biurko z krzesłem i lampką, 2 szafy, regał na drobiazgi. Jest tu również aneks kuchenny z lodówką, mikrofalówką i płytą indykcyjną oraz łazienka z kabiną prysznicową, w której możesz doskonalić swoje umiejętności wokalne.

COMPACT STUDIO - POKÓJ JEDNOOSOBOWY

To pokój kompaktowy, stworzony jako bezpieczna przestrzeń, w której możesz naładować baterie. Jest wyposażony we wszystko, czego możesz potrzebować: bardzo wygodne łóżko, biurko z krzesłem i lampką, szafa oraz półki na drobiazgi. W pokoju znajduje się aneks kuchenny z lodówką, mikrofalówką i płytą indukcyjną, prywatna łazienka z prysznicem, gdzie możesz pracować nad swoimi umiejętnościami wokalnymi, oraz elegancki wystrój wnętrz, który rozpali Twoją kreatywność.

CLASSIC TWIN - POKÓJ DWUOSOBOWY

To przestrzeń, która może być łatwo i wygodnie dzielona przez 2 osoby. Jesteście parą? To studio stanie się Waszym najdroższym, rodzinnym domem! Jesteście przyjaciółmi? Nie ma lepszego miejsca na wzmocnienie więzi!

Nasze studia Classic Twin są wyposażone w dwa wygodne łóżka, nie wspominając o dwóch biurkach z lampkami oraz dwóch krzesłach. Jest również szafa oraz półki na książki i osobiste drobiazgi. W pokoju znajduje się aneks kuchenny z lodówką, mikrofalówką oraz płytą indukcyjną oraz łazienka z prysznicem. Jednak nie tylko komfort jest tutaj ważny! Jeszcze ważniejsze jest to, że wszystkie najlepsze chwile spędzone w Krakowie będziecie dzielić razem!

LARGE TWIN STUDIO - POKÓJ DWUOSOBOWY

Znany również jako “24 metry kwadratowe komfortu”, został zaprojektowany tak, aby umożliwić Ci swobodne poruszanie się i mieć wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki

To przestrzeń idealna zwłaszcza dla par, rodzeństwa lub przyjaciół – pokój został wyposażony w dwa wygodne łóżka, dwa biurka z krzesłami i lampkami nocnymi, szafę oraz regały na drobiazgi. Oczywiście jest również aneks kuchenny z lodówką, mikrofalówką oraz płytą indukcyjną oraz łazienka z prysznicem.

PREMIUM TWIN - POKÓJ DWUOSOBOWY

To nasz największy pokój przeznaczony dla każdego, kto potrzebuje dużo przestrzeni i światła. Ten pokój został zaprojektowany z myślą o dwóch osobach – przyjaciołach, znajomych, parach – więc został wyposażony podwójnie: w dwa wygodne łóżka, dwa biurka z lampkami oraz dwa krzesłach i, co najważniejsze, w dwa duże okna, które sprawiają, że pokój jest naprawdę jasny.

Jest tu również szafa oraz półki na książki i osobiste drobiazgi. W pokoju znajduje się aneks kuchenny z lodówką, mikrofalówką oraz płytą indukcyjną oraz łazienka z prysznicem.

PORTAL KANDYDATA

KONTAKT

SHED Living Kraków
Aleja 3 Maja 51 a,
30-062 Kraków

tel.: +48 601 91 81 81
e-mail: shedkrakow@beyoo.pl