Student Depot Kraków

Student Depot Kraków

Student Depot Kraków

W nowiutkim obiekcie Student Depot w Krakowie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować. Masz tu do dyspozycji: wygodne łóżko, biurko z krzesłem, przestronną szafę, wiszące szafki i półki, aneks kuchenny z lodówką i płytą grzewczą do gotowania, a także prywatną łazienkę z wygodnym prysznicem. W akademiku możesz wziąć udział w popołudniowych aktywnościach takich jak: wspólne seanse filmowe, gra na Play Station 5 oraz w planszówki albo wieczory tematyczne.
Czekamy na Ciebie od października 2022! Nie zwlekaj i zarezerwuj sobie miejsce już teraz!

Idź do Akademika

Pokoje

Apartament jednoosobowy

Ten pokój to niezależne i nowoczesne studio utrzymane w spokojnej kolorystyce, która pomaga uczyć się i relaksować. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować w Krakowie. Na 16 m2 masz do dyspozycji duże komfortowe łóżko (aż 120 cm szerokości), biurko z krzesłem, przestronną szafę, wiszące szafki i półki, aneks kuchenny z lodówką i płytą grzewczą do gotowania, a także prywatną łazienkę z wygodnym prysznicem.

Sprawdź cenę

Apartament jednoosobowy premium

Ten pokój to niezależne i nowoczesne studio w spokojnej kolorystyce, która pomaga uczyć się i relaksować. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować w Krakowie. Na ponad 20 m2 masz do dyspozycji duże komfortowe łóżko, biurko z krzesłem, przestronną szafę, wiszące szafki i półki, aneks kuchenny z lodówką i płytą grzewczą do gotowania, a także prywatną łazienkę z wygodnym prysznicem.

Sprawdź cenę

Apartament dla par

Ten pokój to niezależne i nowoczesne studio dla pary. Wnętrze utrzymane jest w spokojnej kolorystyce, która pomaga uczyć się i relaksować. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować w Krakowie. Na 16 m2 masz do dyspozycji komfortowe łóżko dla pary (120 cm szerokości), biurko z krzesłem, przestronną szafę, wiszące szafki i półki, aneks kuchenny z lodówką i płytą grzewczą do gotowania, a także prywatną łazienkę z wygodnym prysznicem.

Sprawdź cenę

Apartament dwuosobowy

Pokój niezależny i w pełni wyposażony, zamykany na indywidualne klucze. Znajdziecie w nim 2 pojedyncze łóżka, 2 biurka z krzesłami, szafę i wiszące szafki. Powierzchnia pokoju wynosi 29 m2. Tutaj możecie komfortowo studiować i odpoczywać. Do dyspozycji macie łazienkę z kabiną prysznicową i własny aneks kuchenny z płytą grzewczą i lodówką. Apartament dostępny także w wersji comfort i premium, oferujące jeszcze większą prywatność i powierzchnię.

Sprawdź cenę

Rekrutacja

Galeria zdjęć

Kontakt

Dane kontaktowe

Student Depot Kraków