Dni Otwarte Online w Uczelniach Vistula. Poznaj nowe, przyszłościowe kierunki

Chcesz podjąć studia, które zagwarantują ci pewną przyszłość i sukces zawodowy? Sprawdź ofertę Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Nowe kierunki, programy studiów oraz warunki rekrutacji możesz poznać w trakcie Dni Otwartych Online, które odbędą się w dniach 9-13 kwietnia. Uczestnicy webinarów zyskają możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji: 40 % rabatu na pierwszy rok studiów. 

Mocne strony Uczelni Vistula

Podczas Dni Otwartych Online dowiesz się, jak wspieramy naszych studentów, czego uczymy i jak uczymy, oraz jakie korzyści zyskasz dzięki studiom w Uczelniach Vistula. Spotkasz się z naszymi wykładowcami i porozmawiasz o programach studiów, o warunkach rekrutacji, procesie aplikacji oraz możliwościach kariery. Poznasz zalety Uczelni Vistula, wśród których są:

  • innowacyjna edukacja na wysokim poziomie;
  • praktyczny wymiar kształcenia;
  • międzynarodowe akredytacje – CEEMAN, ACCA, PMI GAC, THE-ICE, CIMA;
  • doskonała infrastruktura;
  • przyjazna atmosfera;
  • kadra wybitnych wykładowców;
  • współpraca z biznesem;
  • bogaty program stypendialny;
  • unikatowy Program Mentoringu;
  • program Erasmus+.

Innowacyjne studia online

W trakcie Dni Otwartych poznasz studia w trybie online. Uczelnie Vistula są liderem w nauczaniu przez Internet. Rekrutujesz się zdalnie i cały proces studiowania odbywa się też zdalnie. Uczestniczysz w czasie rzeczywistym w wirtualnych zajęciach, które odbywają się w tygodniu, w godzinach wieczornych. Masz nieograniczony dostęp do e-podręczników przez cały czas trwania studiów. Od początku każdego semestru znany jest plan zajęć – ich harmonogram jest regularny.

Studia online zostały wdrożone w Uczelniach Vistula 10 lat temu, dużo wcześniej niż nastała pandemia. Zostały zaprojektowane przez specjalistów z 20-letnim doświadczeniem w obszarze e-learnigu.

Nowe kierunki

Dni Otwarte są też okazją by poznać nowe kierunki. Akademia Finansów i Biznesu Vistula wdrożyła właśnie Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam. To interdyscyplinarne studia I stopnia, skierowane do osób, które chcą przygotować się do kariery zorientowanej na Azję. W ich trakcie nauczysz się wybranego języka i dowiesz się, jak zwinnie poruszać się w azjatyckim świecie biznesu i dyplomacji.

Bezpieczeństwo wenętrzne to z kolei kierunek, który został opracowany w odpowiedzi na rosnące zagrożenia w świecie realnym, jak i w cyberprzestrzeni. Podejmując te studia poznasz specyfikę pracy w służbach mundurowych, organach ścigania, służbach specjalnych, agencjach ochrony osób i mienia, agencjach wywiadowczych i firmach konsultingowych.

Psychologia w biznesie jest natomiast skierowana do tych, którzy zamierzają w przyszłości zarządzać zespołami lub marketingiem, chcą poznać motywacje, preferencje oraz zachowania innych. W trakcie studiów nauczysz się wykorzystywać wiedzę psychologiczną w praktyce zarządzania zasobami ludzkimi, kierowania biznesem oraz budowania strategii marketingowych.

Vistula – lider rankingu Perspektywy 2023

W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 Akademia Finansów i Biznesu Vistula zajęła 5. miejsce wśród najlepszych uczelni niepublicznych Polsce. Uplasowała się też na 2. miejscu wśród uczelni niepublicznych w kategorii Absolwent na rynku pracy. Ten świetny wynik świadczy o tym, że absolwenci uczelni sprawnie rozwijają swoją zawodową karierę i dobrze zarabiają.

Świetne notowania mają też poszczególne kierunki studiów Uczelni Vistula. Stosunki międzynarodowe otrzymały najwyższe oceny w zestawieniu takich studiów prowadzonych przez uczelnie niepubliczne. Kapituła Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 wysoko oceniła także Ekonomię, Informatykę, Filologię angielską oraz Finanse i rachunkowość z międzynarodową akredytacją ACCA.

Podwójny i potrójny dyplom

Wysoki poziom edukacji w Uczelniach Vistula potwierdzają międzynarodowe akredytacje a także intensywna współpraca z zagranicznymi partnerami. Umowa z London South Bank University (LSBU) oraz Centria University of Applied Sciences w Finlandii daje studentom możliwość uzyskania podwójnego dyplomu z Zarządzania oraz Informatyki. Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula współpracuje zaś z B.H.M.S. Business & Hotel Management School w Lucernie i Robert Gordon University. Jej studenci mogą zdobyć dyplom aż trzech instytucji.

Jeśli chcesz zaprojektować swoją dobrą przyszłość, sprawdź propozycję Uczelni Vistula i wybierz te webinary, które cię interesują.

Zaczynamy 9 kwietnia!

Biorąc udział w Dniach Otwartych, zyskasz możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji – 40% zniżki na pierwszy rok studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich. 

Zapraszamy na podstronę Vistuli, poświęconą wydarzeniu:

Więcej: vistula.edu.pl