Start rekrutacji UKEN

Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie: 1 czerwca rusza rekrutacja na studia

1 czerwca 2024 roku rusza elektroniczna rejestracja na studia pierwszego, drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie. Dla nowych studentów Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie przygotował 13 160 miejsc na 78 kierunkach studiów.

Uczelnia proponuje trzy nowości w ramach studiów pierwszego i drugiego stopnia:

  • Ochronę ludności i obronę cywilną (pierwszego stopnia);
  • Pielęgniarstwo (pierwszego stopnia) – kierunek zostanie uruchomiony pod warunkiem otrzymania akredytacji oraz zgody Ministerstwa Edukacji i Nauki;
  • Zarządzanie (pierwszego i drugiego stopnia);
  • Biolingwistykę z komunikacją kliniczną (drugiego stopnia).

Kandydaci chcący rozpocząć studia w UKEN od 1 czerwca 2024 roku, będą mogli rejestrować się w internetowym systemie rekrutacyjnym. Wykaz wszystkich kierunków można również znaleźć w systemie rekrutacyjnym (link do oferty).

Termin rejestracji elektronicznej zależny jest od danego kierunku i rodzaju studiów. W przypadku studiów stacjonarnych kończy się około połowy lipca – wtedy poznamy również wyniki pierwszej tury na studia (stacjonarne). Informacje na temat kolejnych tur będą pojawiać się na stronie internetowej uczelni oraz w systemie rekrutacyjnym (przy danym kierunku). Na każdym etapie rekrutacji możecie oczywiście liczyć na pomoc Biura Rekrutacji.

Biuro Rekrutacji
Kraków, ul. Podchorążych 2, pokój 50 i 51
telefony 12 662 60 93
rekrutacja@uken.krakow.pl

Zachęcamy do dołączenia do grupy UKEN:rekrutacja, która przeznaczona jest dla kandydatów na studia.