W Uczelniach Vistula możesz rozpocząć studia od marca – rekrutacja trwa

Nie musisz czekać do października, aby podjąć studia. Jeśli chcesz, możesz rozpocząć naukę już w marcu. Sprawdź ofertęAkademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Podejmij studia, które rozpoczynają się od semestru letniego. Rekrutacja trwa.

Uczelnie Vistula to instytucje prostudenckie. Staramy się być blisko młodych ludzi i uważnie przyglądamy się ich problemom i potrzebom. Dlatego oferujemy rozpoczęcie studiów nie tylko w tradycyjnym terminie, ale także w marcu. W ten sposób wychodzimy naprzeciw aspiracjom tych, którzy z różnych powodów nie zaczęli studiować w październiku albo nie trafili z wyborem kierunku lub uczelni i chcą to teraz zmienić.

Droga jest prostsza niż myślisz. Możesz zapisać się na studia w Uczelniach Vistula nie wychodząc z domu. Cały proces rekrutacji odbywa się zdalnie. Na chętnych czeka atrakcyjna promocja.

Vistula – uczelnie, w których student jest najważniejszy

Vistula to uczelnie z tradycjami. Akademia Finansów i Biznesu Vistula działa już od ponad 30 lat, a historia Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula liczy ćwierć wieku. Zyskasz w nich solidną, praktyczną wiedzę – tylko taką, jaka będzie ci naprawdę potrzebna w przyszłości. Spotkasz ludzi, którzy zrozumieją twoje potrzeby i będą cię wspierać.

Instytucje te mają w swojej oferciestudia licencjackie, inżynierskie i magisterskie, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym oraz online, po polsku i angielsku. Programy nauczania są stale aktualizowane i udoskonalane zgodnie z wymaganiami rynku pracy.

Uczelnie Vistula kształcą młodych ludzi z ponad stu krajów i rozwijają współpracę z wieloma zagranicznymi uniwersytetami w zakresie wymiany studentów i kadry a także w obszarze badań naukowych. Młodzi ludzie z całego świata doceniają ich otwartość na świat, wielokulturowość środowiska studenckiego oraz wysoki poziom programów studiów.

Rozwiń swój indywidualny potencjał

Pozycję uczelni na rynku potwierdzają uznane klasyfikacje. Akademia Finansów i Biznesu Vistula plasuje się na 5. miejscu w Rankingu Perspektywy 2023 wśród najlepszych uczelni niepublicznych. Zajmuje też 2. miejsce w kategorii Absolwent na rynku pracy. Dla kandydatów na studia to ważna wskazówka, podobnie jak informacje o posiadanych przez Uczelnie Vistula międzynarodowych akredytacjach: CEEMAN IQA, ACCA, PMI GAC, AICPA & CIMA oraz THE ICE. Są one znakiem najwyższej jakości kształcenia i prestiżu. Otwierają przed studentami drogę do zdobycia ważnych kwalifikacji zawodowych.

Studenci doceniają także inne atuty. Gry strategiczne oraz symulacje konferencji międzynarodowych i przyjęć dyplomatycznych sprawiają, że studia są bardziej ekscytujące. Dzięki Programowi Mentoringu rozwiniesz swój indywidualny potencjał, a Biuro Karier pomoże ci rozwinąć potrzebne na rynku kompetencje i nawiązać kontakty z biznesem. Otrzymasz też dostęp do płatnych i bezpłatnych praktyk oraz staży. Dwa razy w roku weźmiesz udział w Targach Pracy, a dzięki innowacyjnemu portalowi E-kariera zaplanujesz swoją ścieżkę rozwoju. Umowy zawarte z London South Bank University, Centria University of Applied Sciencesw Finlandii oraz z B.H.M.S. w Szwajcarii dadzą ci szansę zdobycia podwójnego lub nawet potrójnego dyplomu.

Dzięki studiom w Uczelni Vistula spełnisz swoje zawodowe aspiracje.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o studiowaniu w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, weź udział w Dniach Otwartych Online, które odbędą się

w dniach od 29 stycznia do 3 lutego.

Aplikuj online już teraz!Jeśli chcesz obniżyć opłaty za studia, skorzystaj z promocji!