Dom Studenta Livinnx w Krakowie

Dom Studenta Livinnx w Krakowie

Maturzysto!

Studia w Krakowie? Znakomity pomysł! A jeszcze lepszym będzie zamieszkanie w LivinnX Kraków!

LivinnX to nowoczesny prywatny akademik w doskonale skomunikowanej części Krakowa, na ulicy Romanowicza 4 na Zabłociu. Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce dla studentów, którzy oczekują wysokiego komfortu oraz wielu udogodnień. Dzięki różnorodnej ofercie LivinnX jest miejscem dla każdego. Rezerwując miejsce w naszym akademiku będziesz mógł:

– skorzystać z szerokiej oferty wliczonych w cenę udogodnień, wśród których znajdziesz: całodobową siłownię, jacuzzi, saunę, pokój fitness, pralnię i suszarnię, przestronny pokój nauki z drukarkami i skanerami, wspólną kuchnię, salę telewizyjną, pokój gier, strefę relaksu, ściankę wspinaczkową, siatkę do wypoczynku, pokój muzyczny, pokój artystyczny i taras na dachu z miejscem do grillowania;

Strona Domu studenta

– wybrać jeden z pięciu typów jednostek mieszkalnych wyposażonych w wygodne łóżko, biurko, szafę, komfortową łazienkę z prysznicem i w pełni wyposażoną kuchnię z płytą indukcyjną, mikrofalówką, lodówką oraz wszystkimi najpotrzebniejszymi naczyniami;

– cieszyć się doskonałą lokalizacją w stosunku do Twojej uczelni i wielu lokalnych atrakcji;

– uczestniczyć w organizowanych przez nas wydarzeniach (wśród których znajdziesz wieczory telewizyjne, tematyczne wieczory kulinarne, darmowe poczęstunki i wiele innych atrakcji);

– nie martwić się o rachunki, nadpłaty i innego rodzaju zobowiązania, bo wszystko jest u nas w cenie!

Zarezerwuj swój wymarzony pokój, uczestnicz w życiu naszej społeczności, poznawaj ludzi z całego świata i ciesz się wszystkimi udogodnieniami bez dodatkowych opłat!

Śledź nas w internecie: https://livinnxpoland.pl/ oraz na naszych kanałach social media: https://www.instagram.com/livinnxkrakow/ i https://www.facebook.com/livinnXkrakow/ i nie przegap specjalnych ofert i promocji, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Dołącz do naszej społeczności już dziś i zarezerwuj swoje miejsce na najbliższy rok akademicki!

Pokoje

Pokój jednoosobowy

Osobiste królestwo tego, kto wyjątkowo ceni sobie prywatność oraz własną niezależność. To 22-metrowa przestrzeń, w której strefa dzienna przenika się z sypialnianą. W tej 1-osobowej jednostce znajdziesz wygodne łóżko z możliwością rozłożenia do 160 cm szerokości, przestronną szafę, biurko, a także ekran plazmowy. W części kuchennej znajduje się mikrofalówka, płyta indukcyjna, lodówka, stolik jadalniany, a także naczynia i sztućce. Do swojej dyspozycji będziesz mieć także osobistą łazienkę.Jednostki mieszkalne w LivinnX Kraków są w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od razu! Jedyne, o czym warto pamiętać – to własna pościel i ręczniki. Oczywiście będzie istniała możliwość nabycia ich w naszym akademiku w ramach zakupu Pakietu Startowego.

Sprawdź cenę

Pokój dwuosobowy

Przytulna, pozwalająca na prywatność każdego mieszkańca oraz dzielenie przestrzeni dziennej we dwoje – właśnie taka jest jednostka dwuosobowa w LivinnX Kraków! W tym 48-metrowym mieszkaniu znajdzie się część wspólna, czyli przestronny salon z aneksem kuchennym, jedna łazienka oraz dwie osobne sypialnie. Wygodna kanapa oraz ekran plazmowy to element wyposażenia salonu. W części kuchennej nie zabraknie oczywiście stołu jadalnianego, miejsca do gotowania (płyty indukcyjnej i mikrofalówki) i przechowywania (szafek kuchennych i lodówki), a także kompletu naczyń oraz sztućców. W sypialni znajdzie się natomiast biurko, szafa i łóżko normal (90 cm).

Jednostki mieszkalne w LivinnX Kraków będą w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od razu! Jedyne, o czym warto pamiętać – to własna pościel i ręczniki. Oczywiście będzie możliwość nabycia ich w naszym akademiku w ramach zakupu Pakietu Startowego.

Sprawdź cenę

Pokój dwuosobowy z anteresolą

Przytulna, pozwalająca na dzielenie przestrzeni mieszkalnej we dwoje i spełnienie dziecięcych marzeń o spaniu na możliwie najwyższej wysokości – to kolejny rodzaj jednostki dwuosobowej w LivinnX Kraków! To przestrzeń, w której strefa dzienna przenika się z sypialnianą. Znajdziesz tu aneks kuchenny, dwa piętrowe łóżka, wygodną kanapę i ekran plazmowy, a także osobną łazienkę.
W części kuchennej znajduje się mikrofalówka, płyta indukcyjna, lodówka, stolik jadalniany, a także naczynia i sztućce! Każdy mieszkaniec ma do swojej dyspozycji także własne biurko i szafę.
Jednostki mieszkalne w LivinnX Kraków są w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od razu! Jedyne, o czym warto pamiętać – to własna pościel i ręczniki. Oczywiście będziesz miał możliwość nabycia ich w naszym akademiku w ramach zakupu Pakietu Startowego.
Ceny podane na stronie są cenami za osobę.

Sprawdź cenę

Pokój trzyosobowy

Przytulna, pozwalająca na prywatność każdego mieszkańca oraz dzielenie przestrzeni dziennej we troje – właśnie taka jest trzyosobowa jednostka w LivinnX Kraków! W tym 48-metrowym mieszkaniu znajdzie się część wspólna, czyli przestronny salon z aneksem kuchennym, jedna łazienka oraz trzy osobne sypialnie. Wygodna kanapa oraz ekran plazmowy to element wyposażenia salonu. W części kuchennej nie zabraknie oczywiście stołu jadalnianego, miejsca do gotowania (płyty indukcyjnej i mikrofalówki), przechowywania (szafek kuchennych i lodówki), a także kompletu naczyń oraz sztućców. W sypialniach znajdują się natomiast biurka, szafy i łóżka.
Jednostki mieszkalne w LivinnX Kraków są w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od razu! Jedyne, o czym warto pamiętać– to własna pościel i ręczniki. Oczywiście będzie możliwość nabycia ich w naszym akademiku w ramach zakupu Pakietu Startowego.
Ceny podane na stronie są cenami za osobę.

Sprawdź cenę

Pokój czteroosobowy 

Duża, a zarazem przytulna, pozwalająca na prywatność każdego mieszkańca oraz dzielenie przestrzeni dziennej we czworo – właśnie taka jest jednostka czteroosobowa w LivinnX Kraków! W tym 78-metrowym mieszkaniu znajduje się część wspólna, czyli przestronny salon z aneksem kuchennym, dwie łazienki oraz cztery osobne sypialnie. Wygodna kanapa oraz ekran plazmowy to elementy wyposażenia salonu. W części kuchennej nie zabraknie oczywiście stołu jadalnianego, miejsca do gotowania (płyty indukcyjnej i mikrofalówki), przechowywania (szafek kuchennych i dwóch lodówek), a także kompletu naczyń oraz sztućców. W sypialniach znajdują się natomiast biurka, szafy i łóżka.Jednostki mieszkalne w LivinnX Kraków są w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od razu! Jedyne, o czym warto pamiętać – to własna pościel i ręczniki. Oczywiście będzie możliwość nabycia ich w naszym akademiku w ramach zakupu Pakietu Startowego.
Ceny podane na stronie są cenami za osobę.

Sprawdź cenę

Galeria

Rekrutacja

Kontakt

Szczegółowy Kontakt

Dom Studenta Livinnx 

Biuro LivinnX Kraków
Ul. Romanowicza 4
30-702 Kraków

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 19:00
Sobota: 10:00 – 17:00
+48 728 960 845
+48 504 796 321
+48 690 437 104
team@livinnxkrakow.pl